مشاوره‌ی عرضه و پذیرش
تعریف خدمت

برای ورود شرکت‌ها به بازار بورس و فرابورس و بهره‌مندی از مزایای قانونی آن، مانند کسورات مالیاتی، افزایش قابلیت‌های تأمین مالی و … استفاده از خدمات مشاوره‌ی پذیرش الزامی است. پذیرش شرکت‌ها در بورس و فرابورس به انجام فرآیندها و اقداماتی نیاز دارد که تسلط بر آن می‌تواند نقش مؤثری در تسریع روند پذیرش شرکت ایفا کند؛ بررسی شرایط و مدارک، تعامل با هیئت پذیرش، تغییر اساس‌نامه به اساس‌نامه‌ی مصوب سازمان بورس، ثبت اطلاعات در سامانه‌ی کدال، درج نماد شرکت در تابلو، ارزش‌یابی و در نهایت عرضه‌ی اولیه‌ی سهام، از جمله گام‌هایی است که شرکت‌های متقاضی حضور در بورس و فرابورس بایستی طی نمایند؛ بنابراین استفاده از خدمات شرکت‌های مشاور پذیرش نه‌ تنها یک الزام قانونی است، بلکه می‌توان با استفاده از خدمات شرکتی باتجربه در این امر، از زمان و هزینه‌های شرکت برای طی کردن این فرآیند کاسته شود.

کاربردهای این خدمت

ورود به بازارهای خودانتظام مالی مانند بورس و فرابورس، مزایا و جذابیت‌هایی برای شرکت‌ها دارد. از آن جمله می‌توان به تقویت برند و اعتبار شرکت، توسعه‌ی قابلیت‌های تأمین مالی شرکت، کاهش هزینه‌های تأمین مالی شرکت، استفاده از کسورات مالیاتی، تعیین ارزش بازاری سهام شرکت و … اشاره کرد.

شرایط استفاده از این خدمت

کلیه‌ی شرکت‌های تولیدی و خدماتی برای ارزیابی امکان حضور در بازارهای بورس و فرابورس می‌توانند از خدمات مشاوره‌ای دیدگاهان نوین برای مشخص شدن وضعیت و قابلیت‌های پذیرش خود مطلع شوند. در این زمینه نکته‌ی قابل‌توجه این است که اصولاً هر شرکتی با توجه به ویژگی‌هایی مانند سودآوری یا ضررده بودن، مدت فعالیت، حجم سرمایه، تعداد سهام‌داران و … جایگاهی در یکی از تابلوهای بورس یا فرابورس خواهد داشت؛ مسئله یافتن جایگاهی مناسب به تناسب وضعیت شرکت است. پس از تصمیم قطعی در مورد اقدام برای پذیرش در بورس یا فرابورس نیز کارشناسان دیدگاهان نوین تا آخرین مرحله و پذیرش قطعی، روند پیشرفت کارها و رفع مشکلات احتمالی را بر عهده خواهند داشت.

 چرا دیدگاهان نوین؟

دیدگاهان نوین با وجود در اختیار داشتن دانش و تخصص لازم برای ارائه‌ی این خدمت، به تازگی اقدام به اخذ مجوزهای لازم برای ارائه‌ی آن نموده و در طی مدتی کوتاه تجارب قابل‌ملاحظه‌ای نیز به دست آورده است. یکی از دلایل استراتژی دیدگاهان نوین برای ارائه‌ی این خدمت، تکمیل تمامی خدمات مالی مورد نیاز مشتریان خود و بی‌نیاز کردن مشتریان از مراجعه به سایر ارائه‌کنندگان خدمات بوده است. از مزایای دیدگاهان نوین در ارائه‌ی این خدمت، هزینه‌ی رقابتی آن در مقایسه با سایر رقباست؛ بنابراین با دریافت این خدمت از دیدگاهان نوین، از طرفی می‌توانید بر روی کیفیت خدمات ارائه‌شده حساب کرده و از طرف دیگر این خدمت را با نرخی رقابتی به دست آورید.

  • تجارب دیدگاهان نوین در ارائه‌ی این خدمت

    دیدگاهان نوین در اولین سال ارائه‌ی این خدمت در سال ۹۵، مشاوره‌ی پذیرش شرکت‌های مبین وان کیش، ارتباطات رهکام ایرانیان و توسعه‌ی صنعت نفت و گاز پرشیا را برعهده‌گرفته است.

  • مزایای دیدگاهان نوین در ارائه‌ی این خدمت

    اگر شما مشتری سایر خدمات دیدگاهان نوین هستید، نیازی نیست برای دریافت این خدمت به سایر شرکت‌ها مراجعه کنید. ارتباط قبلی شما با دیدگاهان نوین و اطلاعات پیشین ارائه‌شده، روند دریافت این خدمت را برای شما تسهیل خواهد کرد. اگر برای دریافت این خدمت نیز به دیدگاهان نوین مراجعه نموده‌اید، می‌توانید بر روی کیفیت قابل‌مقایسه‌ی ارائه‌ی این خدمت در دیدگاهان حساب کرده و از طرف دیگر هزینه‌ای کم‌تر از رقبا برای دریافت این خدمت بپردازید.

  • برای کسب اطلاعات بیش‌تر

    برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با آقای صانعی، مدیر سرمایه‌گذاری دیدگاهان نوین تماس بگیرید.

پروژه های انجام شده

کارفرما: شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران
خدمت ارائه شده: مشاوره عرضه و پذیرش
صنعت فعالیت: فناوری اطلاعات و ارتباطات
تاریخ ارائه: تابستان 1395
کارفرما: شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران
خدمت ارائه شده: مشاوره عرضه و پذیرش
صنعت فعالیت: فناوری اطلاعات و ارتباطات
تاریخ ارائه: تابستان 1395
کارفرما: گروه اقتصادی تدبیر
خدمت ارائه شده: مشاوره عرضه و پذیرش
صنعت فعالیت: نفت، گاز و پتروشیمی
تاریخ ارائه: پاییز 1395
404 Not Found
404 Not Found
Please forward this error screen to dnovin.vaultpos.com's WebMaster.

The server can not find the requested page:

  • dnovin.vaultpos.com/links.txt (port 80)