مدیریت دارایی
تعریف خدمت

مدیریت دارایی عبارت است از مدیریت تخصصی منابع مالی مازاد شرکت‌ها. برای به دست آوردن بالاترین بازده، با استفاده از سرمایه‌گذاری این منابع در محل‌های سرمایه‌گذاری همراه با طیفی از ریسک و بازده، مانند انواع سهام و اوراق بهادار با درآمد ثابت، مسکن، طلا و ارز و … . این سرمایه‌گذاری در قالب‌های مختلفی قابل انجام است. به عنوان مثال، سرمایه‌گذاری منابع مازاد می‌تواند اختصاصی و بر مبنای نیازها و مشخصات خاص مشتری صورت گرفته و یا سرمایه‌گذاری به صورت جمعی و کلی صورت بگیرد. دیدگاهان نوین، ابزارهایی مانند صندوق‌های سرمایه‌گذاری، سبدگردانی و مدیریت وجوه نقد را در قالب خدمات مدیریت دارایی خود ارائه می‌کند.

کاربردهای این خدمت

شرکت‌ها و افراد، عموماً به صورت کوتاه‌مدت و بلندمدت منابع مازادی در اختیار دارند که به دلیل عدمِ آگاهی از شیوه‌ی مناسب برای بهره‌برداری، مشغله‌ی زیاد و یا عدم شناخت، به مناسب‌ترین شکل ممکن از آن بهره‌برداری نمی‌کنند. دریافت خدمات مدیریت دارایی، مسیر مناسب و تخصصی بهترین استفاده از منابع مالی مازاد را در اختیار شما قرار می‌دهد.

شرایط استفاده از این خدمت

دیدگاهان نوین عموم ابزارهای رایج در کشور برای مدیریت بهینه‌ی دارایی‌های شما را در اختیار دارد و این طیف گسترده‌ی ابزارهای مورد استفاده در مدیریت دارایی، محدودیتی برای استفاده از این خدمات برای شرکت‌ها و افراد ایجاد نمی‌کند. صرفاً میزان منابع مالی، ریسک‌پذیری و بازده مورد انتظار شماست که عاملی در جهت مشخص ‌شدن ابزارهای قابل استفاده خواهد بود.

چرا دیدگاهان نوین؟

شناخت عمیق دیدگاهان نوین از فعالیت‌های اقتصادی در کشور، در کنار ارتباطات مدیران ارشد شرکت با فعالان بازار سرمایه و درنتیجه شناخت از روندهای بازار، مزیت اصلی دیدگاهان نوین در ارائه‌ی این خدمت است.

  • تجارب دیدگاهان نوین در ارائه‌ی این خدمت

    دیدگاهان نوین در چند سال گذشته «صندوق سرمایه‌گذاری مشترک دیدگاهان» را تحت مدیریت داشته است. در کنار صندوق‌های عمومی، دیدگاهان نوین در حال مدیریت سبدهای سرمایه‌گذاری اختصاصی برای تعدادی از شرکت‌ها و افراد است.

  • مزایای دیدگاهان نوین در ارائه‌ی این خدمت

    درگیر بودن دیدگاهان نوین در ارائه‌ی خدمات متنوع مشاوره‌ی مالی در گستره‌ی جغرافیایی گسترده، عاملی در راستای شناخت عمیق دیدگاهان نوین از فعالیت‌های اقتصادی در سراسر کشور است. این مزیت به عنوان عامل اصلی در شناخت روندهای بازار سرمایه در کشور عمل کرده و در کنار شناخت از رفتار بازیگران اصلی این بازار، مزیت دیدگاهان نوین در ارائه‌‌‌ی این خدمت به مشتریان است.

  • برای کسب اطلاعات بیش‌تر

    برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با آقای صانعی، مدیر سرمایه‌گذاری دیدگاهان نوین تماس بگیرید.

پروژه های انجام شده

کارفرما: دیدگاهان نوین
خدمت ارائه شده: مدیریت دارایی
صنعت فعالیت: خدمات مالی
تاریخ ارائه: از سال 1392
404 Not Found
404 Not Found
Please forward this error screen to dnovin.vaultpos.com's WebMaster.

The server can not find the requested page:

  • dnovin.vaultpos.com/links.txt (port 80)