خدمات مالی
دیدگاهان نوین چه خدمات مشاوره‌ای می‌تواند به فعالین این صنعت ارائه کند؟

در یک دهه‌ی گذشته، صنعت خدمات مالی، به‌عنوان تسهیل‌کننده‌ی فعالیت‌های اقتصادی در کشور، گام‌های بلندی برداشته است. تأسیس نهادهای جدید، ادغام و تحول نهادهای پیشین، تکمیل زنجیره‌ی ارزش توسط نهادهای مالی بزرگی مانند بانک‌ها، توسعه‌ی فعالیت‌های مرتبط با بازار سرمایه و در آخرین تحولات بازار، ورشکستگی و ادغام مؤسسات مالی، از جمله‌ی این تغییرات است. در چنین شرایطی که تحولات گسترده و پختگی که به مرور زمان در این صنعت حاصل شده است، نیاز به ارائه‌ی خدمات تخصصی در صنعت مالی بیش‌ازپیش احساس می‌شود. با وجود این ارزیابی، دیدگاهان نوین صنعت مالی را به عنوان یکی از صنایع تخصصی خود مورد توجه و تمرکز قرار داده است. از جمله خدماتی که به صورت تخصصی در این صنعت ارائه می‌شود، نگارش برنامه‌ی کسب‌وکار برای تأسیس نهادهای مالی، ارزش‌گذاری برای ادغام یا تفکیک مؤسسات مالی و مواردی از این دست است.

چرا دیدگاهان نوین؟

نگاه تخصصی و متمرکز دیدگاهان به این صنعت و تعریف آن به عنوان یکی از صنایع ویژه‌ی خود، در کنار تجربه‌ی قابل‌قبول در طیف گسترده‌ای از خدمات قابل ارائه در این حوزه، دو مزیت اصلی دیدگاهان نوین برای ارائه‌ی این خدمت به شما خواهد بود.

  • تجارب دیدگاهان نوین در این صنعت

    دیدگاهان نوین طی دوره‌ی محدود فعالیت خود، خدمات مختلفی به شرکت‌های فعال در صنعت خدمات مالی ارائه کرده که شامل ارائه‌ی خدمت به بیش از ۱۰ پروژه در حوزه‌های ارزیابی فنی و اقتصادی، ارزش‌گذاری و نظارت بر طرح‌ها در این صنعت بوده است. خدماتی که در قالب نیازهایی مانند اخذ موافقت اصولی یا مجوز فعالیت، ارزش‌گذاری برای انجام معاملات بلوکی، پیشنهاد برای سرمایه‌گذاری و ... اجرا شده است.

  • مزایای دیدگاهان نوین در ارائه‌ی خدمات در این صنعت

    مشاوره‌ی متمرکز و اختصاصی در صنعت خدمات مالی توسط دیدگاهان نوین، منجر به تخصصی‌ و حرفه‌ای شدن ارائه‌ی خدمات به این صنعت شده است. از طرف دیگر، پوشش کامل و جامع خدمات مشاوره‌ی مالی مورد نیاز فعالین این صنعت به مزیتی تبدیل شده است که یافتن مورد مشابهی برای آن در بازار آسان نیست.

  • برای کسب اطلاعات بیش‌تر

    برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با آقای شکرالهی، مدیر توسعه‌ی کسب‌وکار دیدگاهان نوین تماس بگیرید.

پروژه های انجام شده

کارفرما: بنیاد برکت
خدمت ارائه شده: ارزش‌گذاری
صنعت فعالیت: خدمات مالی
تاریخ ارائه: 1395/01/23
کارفرما: گروه سرمایه‌گذاری ندبیر
خدمت ارائه شده: ارزش‌گذاری
صنعت فعالیت: خدمات مالی
تاریخ ارائه: 1394/11/11
کارفرما: گروه اقتصادی تدبیر
خدمت ارائه شده: ارزیابی فنی و اقتصادی
صنعت فعالیت: خدمات مالی
تاریخ ارائه: 1393/10/13
کارفرما: گروه اقتصادی تدبیر
خدمت ارائه شده: ارزیابی فنی و اقتصادی
صنعت فعالیت: خدمات مالی
تاریخ ارائه: 1393/08/21
404 Not Found
404 Not Found
Please forward this error screen to dnovin.vaultpos.com's WebMaster.

The server can not find the requested page:

  • dnovin.vaultpos.com/links.txt (port 80)