خدمات مشاوره مدیریت
مقالات ۲۰۱۷/۱۰/۳۰

مشاوره مدیریت عمل ارائه رایزنی، نظر کارشناسی و حمایت شخص ثالث به مدیران کسب و کار با هدف ارتقاء عملکرد کسب و کار منتج به یک افزایش کلی در ارزش آن برای سهامداران و دیگر افراد ذینفع می‌باشد.
مشاوره‌ی مدیریت در اواخر دهه ۱۸۸۰ آغاز شد زمانی که Frederick W. Taylor شروع به انجام مطالعه درباره‌ی زمان لازم برای تکمیل فرآیندها در ساخت کرد. عمل مشاوره به مرور زمان توسعه یافت و سرانجام James O. McKinsey  به همراه Tom Kearney در بحبوحه‌ی رکود اقتصادی بزرگ و زمانی که شرکت‌ها بیش از هر زمانی نیازمند مشاوره بودند، شرکت McKinsey & Company را تأسیس کرد. گروه McKinsey شروع به کمک به کسب و کارهای مشکل‌داری کرد که رشد کرده و از بحران اقتصادی بهبود یافته بودند. مدت کوتاهی پس از آن، مشاوره مدیریت به عنوان یک رشته‌ی علمی رشد یافت و شرکت‌های دیگر شروع به شکل گرفتن کردند.

مشاوره مدیریت خود دارای ابعاد گوناگونی است که هر کدام از آن‌ها برای هدف خاصی طراحی شده است. مدیریت یک سازمان ابعاد گسترده‌ای دارد که دانستن همه‌ی آن‌ها معمولا از توان افراد خارج است. از این رو نیاز به مشاوران در زمینه‌ی «مدیریت شرکت‌‌ها» به شدت احساس می‌شود.

«مشاوران مدیریت به کسب‌وکارها» کمک می‌کنند تا عملکرد خود را بهبود بخشیده و با حل مشکلات و یافتن راه حل‌های جدید و بهتر برای انجام کارها، رشد کرده و بزرگ‌تر شوند. این کار علاوه بر توسعه و ارتقای خدمات، به کاهش هزینه‌ها نیز منجر می‌شود.

برای دریافت گزارش «خدمات مشاوره‌ی مدیریت» کلیک کنید.

404 Not Found
404 Not Found
Please forward this error screen to dnovin.vaultpos.com's WebMaster.

The server can not find the requested page:

  • dnovin.vaultpos.com/links.txt (port 80)