بررسی و ارزیابی شرکت آتیه‌داده‌پرداز
مقالات ۲۰۱۶/۱۱/۱۲

در این گزارش، شرکت نرم‌افزاری آتیه‌داده‌پرداز تحلیل بنیادی شده است.

این شرکت در زمینه‌ی طراحی و تولید نرم‌افزارهای مختلف فعالیت داشته است و با تمرکز بر فصل مشترک صنایع ارتباطات و نرم‌افزار، انواع خدمات مورد نیاز در حوزه‌های مخابرات و بانک‌داری را به مشتریان ارائه می‌دهد. شرکت آتیه داده‌پرداز از سال ۱۳۹۴ با نماد «اپرداز» در بازار بورس معامله شده و سرمایه آن ۳۰۰ میلیارد ریال است. این گزارش علاوه بر بررسی دقیق صنایع مخابرات و نرم‌افزار در بازارهای داخلی و جهانی، انواع خدمات شرکت آتیه داده‌پرداز را همراه با مشتریان بزرگ این شرکت مورد مطالعه قرار داده است.

 

ترکیب سهام‌داری و مالکیت شرکت آتیه‌داده‌پرداز، در کنار قراردادهایی که با ۲۰ بانک داخلی منعقد شده و بازار مناسب فروش (در صورت همگام شدن با تکنولوژی روز جهانی)، چشم‌انداز نسبتا مناسبی را برای این شرکت رقم خواهد زد.

 

از نتایج این تحقیق می‌توان به این اشاره کرد که به‌طورکلی با توجه به عدم بهبود زیرساخت‌ها و برخی چالش‌های مقرراتی، چشم‌انداز کوتاه‌مدت مثبتی برای سودآوری صنعت ارتباطات در حوزه‌ی تمرکز شرکت آتیه داده‌پرداز وجود ندارد. صنعت نرم‌افزار کشور نیز با تکنولوژی جهانی فاصله‌ی زیادی داشته و رقابت با شرکت‌های خارجی ساده نخواهد بود؛ اما ترکیب سهام‌داری و مالکیت شرکت آتیه داده‌پرداز، در کنار قراردادهایی که با ۲۰ بانک داخلی منعقد شده است و به علاوه بازار مناسب فروش (در صورت همگام شدن با تکنولوژی روز جهانی)، چشم‌انداز نسبتاً مناسبی را برای این شرکت رقم خواهد زد.

دانلود گزارش بررسی و ارزیابی شرکت آتیه‌داده‌پرداز

 

404 Not Found
404 Not Found
Please forward this error screen to dnovin.vaultpos.com's WebMaster.

The server can not find the requested page:

  • dnovin.vaultpos.com/links.txt (port 80)